PlayStation®4 20th Anniversary Edition

3 grudnia 2014 Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI) ogłosiło wydanie PlayStation®4(PS4™)20th Anniversary Edition, które ma na celu upamiętnienie pojawienia się na rynku pierwszej konsoli PlayStation (PS) 3 grudnia 1994 roku. Wyprodukowanych zostanie jedynie 12 300 sztuk na całym świecie – liczba ta odzwierciedla datę wydania pierwszej konsoli PlayStation. Konsola dostępna będzie w cenie 499 € w Europie. Edycja limitowana konsoli, wraz z akcesoriami, została stworzona w oryginalnym szarym kolorze i zapakowana w specjalne pamiątkowe opakowanie.

Pierwsza konsola PlayStation zdobyła uznanie dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii zapewniających niedostępny dotychczas w domowym zaciszu poziom grafiki 3D wysokiej rozdzielczości, jak również dzięki bogatej bibliotece dostępnych gier. PlayStation zrewolucjonizowała branżę i stała się pierwszą domową konsolą, która osiągnęła rekordową łączną sprzedaż 100 milionów sztuk. PlayStation stanowiła przełom w historii gier i dostarczyła użytkownikom na całym świecie rozrywkę na nieznanym dotychczas poziomie, dając tym samym przykład i stanowiąc inspirację dla wszystkich późniejszych platform PlayStation.

Wygląd inspirowany pierwszą konsolą PS

System PlayStation®4 (PS4™), kontroler bezprzewodowy (DUALSHOCK®4), kamera PlayStation® Camera, podstawka Vertical Stand i słuchawka na jedno ucho stworzone są w kolorze pierwszej konsoli PlayStation (kolor „Original Gray”). Pojawiające się na systemie PS4, kontrolerze bezprzewodowym (DUALSHOCK®4) i kamerze PlayStation® logo Playstation zaprojektowane zostało w kolorach znanych z pierwszej konsoli.

Detale

Zarówno system PS4, jak i kontroler DUALSHOCK®4 opatrzone są wzorem , który stanowi wariację logo . Użycie symbolu przypominającego „0” odnosi się do 20. rocznicy. Co więcej, na dole z prawej strony konsoli znajduje się płytka z unikalnym numerem. Tym samym każda konsola jest unikatem na skalę światową.

Specjalne opakowanie

Wszystkie elementy, w tym podstawka dla pozycji pionowej, umieszczone są w prostym, stylowym opakowaniu. Pudełko osłonięte jest dodatkowo białą koszulką z logo 20. rocznicy PlayStation.

PlayStation®4 20th Anniversary Edition to wyjątkowy model inspirowany wizualnie konsolą, która zapoczątkowała dwadzieścia lat historii PlayStation. „Ta limitowana edycja PS4 może być zarówno źródłem nostalgii dla weteranów serii, jak i powiewem świeżości dla tych, którzy nie mieli okazji zetknąć się z pierwszą konsolą PlayStation” – poinformował nas Andrew House, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment, Inc. „PlayStation®4 20th Anniversary Edition jest wyrazem naszej wdzięczności wobec fanów, wydawców i partnerów handlowych, którzy tak bardzo wspierali nas przez ostatnie dwadzieścia lat. To właśnie dzięki nim niezmiernie cieszy nas perspektywa dalszego, wspólnego budowania przyszłości PlayStation. Pozostajemy wierni naszej misji dostarczania jak najlepszych wrażeń graczom na całym świecie”.

SCE planuje kontynuować pracę nad rozwojem platformy PlayStation, by stale oferowała ona niezrównany poziom rozrywki.


  Zawartość zestawu:
 • System PlayStation®4 (HDD:500GB / kolor: Original Gray);
 • Kamera PlayStation® Camera (kolor: Original Gray);
 • Kontroler bezprzewodowy (DUALSHOCK®4 / kolor: Original Gray);
 • Podstawka dla pozycji pionowej (kolor: Original Gray);
 • Słuchawki mono headset (kolor: Oryginal Gray);
 • Kabel zasilający;
 • Kabel HDMI;
 • Kabel USB;
 • Materiały drukowane.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin konkursu